UWAGA! Na chwilę obecną zakończyliśmy rejestrację na szczepienia przeciwko COVID-19 aż do marca 2021 roku (dotyczy także Pacjentów 70+, którzy chcieliby dokonać rejestracji na szczepienie od 22.01.2020 r.). Ze względu na znacznie ograniczoną ilość szczepionek, które otrzymaliśmy od Ministerstwa Zdrowia nie możemy zarejestrować większej ilości Pacjentów. O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. 

Komunikat z NFZ:
Dla osób powyżej 70. roku życia, którym nie udało się do tej pory zapisać na szczepienie przeciw koronawirusowi, NFZ udostępnił możliwość zgłoszenia się na szczepienia poprzez infolinię i formularz internetowy: 

  • infolinia 989, która w przypadku braku wolnych terminów oddzwoni do pacjenta, jeśli pojawią się nowe dawki szczepionki i nowe terminy szczepień,
  • formularz dla pacjentów dostępny na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/ Każda osoba, która wypełni formularz zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia. 

Informujemy, że od (15.01.2021 r.) rusza proces rejestracji szczepień na COVID-19 dla Pacjentów w wieku 80+. W celu umówienia wizyty należy:

  • skorzystać ze specjalnej infolinii (989)

lub

  • umówić się elektronicznie poprzez swoje Internetowe Konto Pacjenta (dostępne na gov.pl)

lub

  • umówić się bezpośrednio w naszej placówce pod specjalnym, dedykowanym numerem telefonu 563004242 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Szczepienia dla Pacjentów 80+, którzy się zarejestrują, rozpoczną się 25.01.2021 r. O kolejnych etapach szczepień, dla kolejnej grupy osób, będziemy informować na bieżąco.

Punkt szczepień w naszej Przychodni czynny będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-18:00. Szczepimy tylko zapisanych Pacjentów zgodnie z etapami i wytycznymi wskazanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

Transport na szczepienia

Wystartowała miejska infolinia dot. organizacji transportu do punktów szczepień w Toruniu. Dzięki niej uprawnione osoby w bezpieczny sposób będą mogły dotrzeć na szczepienie.

Szczegóły tu:
https://www.torun.pl/pl/transport-na-szczepienia?fbclid=IwAR3xxfuTHUEsOsvJpsZuTltn2xrPzHzkfqx-vOpiJc6I8OL1_F6xsReM3uk


Więcej informacji na temat szczepień: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Punkt szczepień przeciwko covid-19