W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi III (3) dawki szczepienia na COVID-19, tak zwanej DAWKI PRZYPOMINAJĄCEJ, informujemy, że, zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia, od 2 listopada 2021 r. rozpoczną się szczepienia dawką przypominającą dla wszystkich osób, które ukończyły 18 rok życia i OTRZYMAŁY WCZEŚNIEJ DWIE DAWKI SZCZEPIENIA preparatami Pfizer, Moderna, AstraZeneca lub jedną dawkę szczepionki Janssen, a od podania drugiej dawki (lub jednej w przypadku szczepionki Janssen) UPŁYNĘŁO 6 MIESIĘCY.

Przypominającą dawkę stosuje się we wskazanych grupach z zachowaniem odstępu co najmniej 6 miesięcy po ukończeniu pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19.

Skierowanie na dawkę przypominającą pojawi się na koncie Pacjenta automatycznie po upływie 6 miesięcy od OTRZYMANIA DRUGIEJ DAWKI SZCZEPIENIA. Prosimy o tym pamiętać przy próbie ewentualnej rejestracji na szczepienie.

JEŚLI NIE UPŁYNĘŁO JESZCZE 6 MIESIĘCY OD PODANIA DRUGIEJ DAWKI SZCZEPIENIA SKIEROWANIE NA DAWKĘ PRZYPOMINAJĄCĄ NIE BĘDZIE WIDOCZNE!

Rejestracja telefoniczna szczepienia COVID-19: 563004242