dr Cyryl Kwiatkowski

Dr Cyryl Kwiatkowski jest absolwentem CM UMK w Bydgoszczy. Dyplom lekarski otrzymał w 2012 r. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał odbywając specjalizację w Klinice Kardiologii Szpitala Uniwerysteckiego nr 2 w Bydgoszczy (2013-2016 r.). W 2016 r. zmienił swoje zainteresowania i obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie neurologii. Początkowo zatrudniony w Centrum Interwencyjnego Leczenia Udarów Mózgu Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy, a od 2017 roku na Oddziale Neurologii Nowego Szpitala w Świeciu. Od 2017 r. praktykuje również w poradniach specjalistycznych NFZ w Nakle nad Notecią i Bydgoszczy.

Zainteresowania dr Kwiatkowskiego ukierunkowane są na leczenie dolegliwości bólowych oraz na wykorzystanie ultrasonografii w praktyce neurologicznej: USG tętnic szyjnych, USG nerwów obwodowych, blokady regionalne w celu leczenia bólu neuropatycznego i dolegliwości bólowych pleców. Na co dzień leczy pacjentów z udarem mózgu, stwardnieniem rozsianym, polineuropatią, bólami głowy, bólami grzbietu, zawrotami głowy i wieloma innymi rzadszymi chorobami układu nerwowego.

Stale poszerza swoją wiedzę neurologiczną w zakresie diagnostyki i leczenia, uczestnicząc w licznych kursach i zjazdach.

Cyryl Kwiatkowski – ZnanyLekarz.pl