dr n. med. Patrycja Krepska

Specjalistka Położnictwa i Ginekologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2008 roku asystent w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CM UMK w Bydgoszczy, gdzie odbyła staż specjalizacyjny oraz studia doktoranckie.
W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny, w dziedzinie położnictwa i ginekologii. W 2015 roku uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.
Od 2011 roku związana z Naszym Lekarzem w Toruniu. Od 2012 roku związana z Oddziałem Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Szpitala MSWiA w Bydgoszczy. Od 2015 roku starszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno-Płodowej, Ginekologii i Neonatologii CM UMK w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, ultrasonografią prenatalną i ginekologiczną, ginekologią dziewczęcą coraz USG 3D i 4D i ginekologią estetyczną. W roku 2022 zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty ginekologii endokrynologicznej z rozrodczością.
Zamówienia na recepty – gabinet ginekologiczny dr P. Krepskiej

Patrycja Krepska – ZnanyLekarz.pl