Jeśli korzystałeś ze świadczeń lekarza pierwszego kontaktu w naszej placówce i jesteś naszym Pacjentem, a musisz kontynuować przyjmowanie leków stałych na receptę – zamów potrzebne leki on-line, bez wychodzenia z domu.*

* w przypadku zamówienia recepty na leki przyjmowane na stałe, należy posiadać zaświadczenie od lekarza prowadzącego. Takie zaświadczenie jest ważne przez rok.

Zamówić receptę on-line można wyłącznie na leki, których przewlekłe stosowanie jest odnotowane w dokumentacji medycznej Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne.

Pacjent otrzymuje kod odbioru recepty w formie SMS na telefon w terminie do 5** dni roboczych (dotyczy POZ). W przypadku chęci otrzymania recepty w formie papierowej należy taką informację umieścić w polu „Uwagi”. Tak zamówiona recepta będzie oczekiwała do odbioru w gabinecie pielęgniarek (gabinet nr 11). Recepty może odbierać Pacjent zgłaszający się osobiście lub osoba upoważniona do wglądu w dokumentacje medyczną. Przy odbiorze należy posiadać dokument potwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty). Po upływie 30 dni zamówiona recepta, która nie zostanie odebrana, zostanie wycofana.

Wystawionej recepty nie musisz odbierać! Skorzystaj z e-recepty.
Jeśli posiadasz Internetowe Konto Pacjenta (IKP), w polu “Uwagi” prosimy o wpisanie informacji “mam IKP” – wtedy lekarz będzie wiedział, że może wystawić dla Ciebie e-receptę i nie będzie wykonywał niepotrzebnego wydruku.

** z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną i dużą ilość zgłoszeń czas oczekiwania na receptę może ulec wydłużeniu.

Wypełnij formularz zamawiania recepty


    * pola wymagane