lek. Weronika Błaszczyk

swiadczenia-nfz-hover

 

 

 

Specjalista Medycyny Rodzinnej

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Uważam, że specjalizacja z tego zakresu daje możliwość holistycznego podejścia do Pacjenta. Przyjmuję zarówno dorosłych, jak i dzieci. Pediatria jest szczególnie bliska mojemu sercu. Uważam, że nie ma jednej recepty dla każdego. Ważne są dla mnie nie tylko symptomy choroby, ale szukam też przyczyn, aby pomagać kompleksowo.

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny. Dodatkowo, jako lekarz realizuję się prowadząc swoje swoje profile na Instagramie i Facebooku (dr_simplemedicine), gdzie omawiam zagadnienia, z którymi borykają się Pacjenci. Odpowiadam na pytania, obalam mity medyczne, prowadzę live, na które zapraszam znanych specjalistów.
W czasie wolnym staram się oddawać swoim pasjom. Jedną z nich jest sport. Często gram w tenisa i bardzo lubię fitness. Drugą moją wielką pasją są podróże. To właśnie podczas wycieczek najbardziej ładuję baterie. Lubię zagraniczne wyjazdy, ale uważam, że również w Polsce mamy wiele pięknych miejsc, które jeszcze nie zostały odkryte.

Jeśli niepokoi Cię Twój stan zdrowia, lub stan zdrowia Twojego dziecka odwiedź mnie w jednym z toruńskich gabinetów.