mgr Martyna Walecka

Dietetyk

Ukończyłam studia z tytułem magistra dietetyki na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernikaw Bydgoszczy. Obecnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu w Zespole ds. Leczenia Żywieniowego. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Konsultacji udzielam zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Podczas pierwszej wizyty zbieram szczególowy wywiad żywieniowy obejmujący obecne nawyki żywieniowe, jak i stan zdrowia, wskazuję ewentualne błędy i proponuję modyfikacje oraz przygotowuję indywidualne zalecenia żywieniowe.

Na konsultacje zapraszam pacjentów z chorobami przewodu pokarmowego, onkologicznych, z nietolerancją bądź alergią pokarmową, z chorobami dietozależnymi takimi jak nadciśnienie tętnicze, insulinooporność, cukrzyca, niedoczynność lub nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto, miażdżyca, z zespołem metabolicznym oraz chcących zwiększyć bądź zredukować swoją masę ciała.

Na pierwszą wizytę proszę o zabranie aktualnych wyników badań oraz wypełnionego dzienniczka żywieniowego dostępnego na stronie.

Dzienniczek ŻywieniowyKLIKNIJ aby pobrać