Skontaktuj się z nami: +48 56 300 43 00

Badania laboratoryjneW Przychodni Nasz Lekarz w Toruniu oferujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych krwi, moczu oraz innych materiałów biologicznych pobranych od pacjenta. Są one podstawą diagnostyki wielu chorób, niektóre z nich należy wykonywać regularnie również w celach profilaktycznych. Zapraszamy!

Badania laboratoryjne mogą ocalić zdrowie, a czasami nawet życie – w stwierdzeniu tym nie ma ani krzty przesady! Wiele chorób we wczesnych stadiach nie daje żadnych charakterystycznych objawów, a można je wykryć tylko poprzez analizę materiału biologicznego pobranego od pacjenta.

Badania laboratoryjne w Przychodni Nasz Lekarz

Badania laboratoryjne przeprowadza się w celu określenia składu oraz parametrów biologicznych i fizykochemicznych pobranego od pacjenta materiału biologicznego. W zależności od konkretnego rodzaju badania, przeprowadza się je przy użyciu technik biochemicznych, mikroskopowych, immunologicznych, bakteriologicznych itp.

W naszej klinice w jednym miejscu wykonać można między innymi:

  • badanie ogólne krwi,
  • badania specjalistyczne krwi w diagnostyce miażdżycy, cukrzycy, chorób wątroby,
  • badania krwi w kierunku określonych infekcji (toksoplazmoza, cytomegalia, chlamydia, borelioza),
  • badania krwi określając stężenie poszczególnych hormonów,
  • badania krwi określające stężenie witamin i składników mineralnych,
  • badanie ogólne moczu,
  • badania specjalistyczne moczu,
  • badanie w kierunku pasożytów i jaj pasożytów w kale oraz wiele innych.

W Przychodni Nasz Lekarz gwarantujemy fachową opiekę doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego personelu. Na każdym kroku staramy się, by wszystkie badania odbywały się w serdecznej atmosferze, z poszanowaniem godności oraz intymności pacjenta oraz możliwie bezboleśnie. W przypadku badań krwi dokładamy wszelkich starań, by jej pobranie odbyło się już przy pierwszym wkłuciu, tak aby zmniejszyć stres i dyskomfort, przede wszystkim u najmłodszych pacjentów.

Wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi badaniami laboratoryjnymi zapraszamy do kontaktu -> https://naszlekarz.pl/kontakt/.