Nasi specjaliści

Skontaktuj się z nami: +48 56 300 43 00

Choroby wewnętrzneSpecjalizacja z chorób wewnętrznych – zwana potocznie interną – zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń narządów wewnętrznych. Na konsultacje z doświadczonymi internistami zapraszamy do Przychodni Nasz Lekarz w Toruniu – oferujemy zarówno świadczenia prywatne, jak i ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia!

Specjalista z zakresu chorób wewnętrznych (interny) jest zazwyczaj pierwszym lekarzem, do którego trafia pacjent. To właśnie internista kieruje pacjenta na dalsze badania czy do kolejnych specjalistów. Do lekarza od chorób wewnętrznych zgłaszają się osoby z różnego rodzaju infekcjami, bólami brzucha czy głowy, zakażeniami czy innymi dolegliwościami. W ramach konsultacji lekarz może od razu postawić diagnozę, zlecić wykonanie konkretnych badań (badania laboratoryjne, radiologiczne, EKG, USG) lub skierować pacjenta do odpowiedniego specjalisty.

Leczenie chorób wewnętrznych w Przychodni Nasz Lekarz

W Przychodni Nasz Lekarz w Toruniu do dyspozycji pacjentów pozostają doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu chorób wewnętrznych, zajmujący się diagnostyką i leczeniem schorzeń:

  • układu krążenia,
  • układu oddechowego,
  • układu pokarmowego,
  • układu moczowego,
  • układu krwionośnego,
  • narządów wydzielania wewnętrznego,
  • układu ruchu,
  • przemiany materii.

Specjalistyczną pomoc uzyskają u nas pacjenci borykający się m.in. z infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością krążenia, zapaleniem śluzówki żołądka, chorobą wrzodową, chorobą refluksową, infekcjami dróg moczowych, cukrzycą, wysokim poziom cholesterolu, nadczynnością i niedoczynnością tarczycy, chorobą zwyrodnieniową stawów i wieloma innymi! Internista bardzo często bywa w takich przypadkach lekarzem pierwszego kontaktu.

Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę, profesjonalną pomoc doświadczonej kadry i indywidualne podejście do każdego pacjenta! Zachęcamy do kontaktu -> https://naszlekarz.pl/kontakt/.