Świadczenie prywatne

ginekologia

Ginekolog to lekarz, który zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób kobiecych narządów płciowych, pomocą w planowaniu rodziny, a także kontrolą płodności kobiety. Z ginekologią mocno związane jest położnictwo, czyli dziedzina medycyny ukierunkowana na opiekę nad kobietami w ciąży. Na konsultacje z doświadczonymi ginekologami zapraszamy do przychodni Nasz Lekarz w Bydgoszczy.

Ginekolog jest lekarzem, który towarzyszy kobiecie przez całe jej życie. U młodych dziewcząt zajmuje się kontrolą procesu dojrzewania i leczeniem jego możliwych zaburzeń, u kobiet dorosłych pomaga dobrać najlepsze metody antykoncepcji, zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób narządów płciowych, prowadzeniem ciąży i opieką w okresie połogu, u pań dojrzałych m.in. leczy zaburzenia towarzyszące menopauzie.

Do ginekologa należy zgłosić się za każdym razem, gdy kobieta zauważy u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy: nieregularne miesiączki, bardzo skąpe lub bardzo obfite krwawienia, upławy i plamienia, pieczenie i świąd pochwy czy bóle w podbrzuszu.

Konsultacje ginekologiczne w przychodni Nasz Lekarz w Bydgoszczy

Do dyspozycji pacjentek przychodni Nasz Lekarz w Bydgoszczy pozostają doświadczeni ginekolodzy, którzy zajmują się diagnostyką i leczeniem takich chorób, jak:

  • infekcje pochwy,
  • mięśniaki macicy,
  • nadżerki,
  • zakażenia bakteryjne i grzybicze,
  • endometrioza,
  • zapalenie przydatków,
  • zaburzenia hormonalne,
  • niepłodność.

Specjalista może także zlecić wykonanie badania cytologicznego, będącego podstawą profilaktyki raka szyjki macicy. W przychodni Nasz Lekarz w Bydgoszczy przeprowadzamy również USG piersi (w ramach profilaktyki raka piersi), a także USG położnicze u kobiet w ciąży (również w jakości 3D/4D).

Zapraszamy na konsultacje ginekologiczne do przychodni Nasz Lekarz w Bydgoszczy. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych specjalistów, a także dostęp do nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia. Zachęcamy do kontaktu -> https://naszlekarz.pl/kontakt/.

Skontaktuj się z nami: +48 52 340 14 14 

Nasi specjaliści