Nasi specjaliści

Skontaktuj się z nami: +48 56 300 43 00

Ortopedia to dziedzina medycyny, która specjalizuje się w rozpoznawaniu, leczeniu oraz rehabilitacji nieprawidłowości układu ruchu, będących wynikiem wad, urazów i chorób. Najbardziej powszechne objawy, które warto konsultować z ortopedą to: problemy z poruszaniem się, obrzęki, a także utrzymujące się dolegliwości bólowe spowodowane urazem. W Przychodni Nasz Lekarz oferujemy szeroki zakres usług z zakresu diagnozowania oraz leczenie schorzeń ortopedycznych. Pomagamy z dolegliwościami takimi jak:

  • wady postawy,
  • złamania,
  • zwichnięcia,
  • choroby kręgosłupa,
  • zmiany przeciążeniowe.

Nasi ortopedzi podejmują się leczenia niemal wszystkich patologii z zakresu narządów ruchu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem przeznaczonym do badań, zabiegów oraz rehabilitacji – to sprawia, że ortopedia w naszych placówkach stoi na tak wysokim poziomie, co znajduje swoje przełożenie w ogromnej ilości pacjentów, którzy nam zaufali.

W trakcie konsultacji ortopeda może zalecić wykonanie dodatkowych badań, jak USG stawów czy densytometria. Może także zalecić podanie dostawowo tzw. blokad czy kwasu hialuronowego.

Wkrótce nasza oferta powiększy się o terapię z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego!