Miło nam poinformować, że Przychodnia Nasz Lekarz znalazła się wśród placówek medycznych, zgłoszonych do nagrody Przychodnia Roku w największym plebiscycie medycznym w Polsce – HIPOKRATES 2022. Naszą placówkę zgłosili Pacjenci. Serdecznie dziękujemy za tę nominację!
Jednocześnie nominacje czytelników do zaszczytnych tytułów otrzymali także nasi lekarze: Piotr Hubert, Dorota Wiśniewska, Małgorzata Płocka, Antoni Kania, Elżbieta Kopińska, Magdalena Laszczyk-Wilk, Aleksandra Badzian, Łukasz Bernat, Sylwia Raczko-Kuszilek, Alina Korycka. Gratulujemy!
Plebiscyt odbywa się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia. W głosowaniu, które w naszym województwie prowadzone jest przez Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Dziennik Nowości, głosami czytelników i internautów przyznane zostaną tytuły dla placówek ochrony zdrowia oraz wybranych specjalistów.
Laureaci plebiscytu zostaną wybrani w głosowaniu zarówno w każdym mieście, powiecie, województwie, a następnie w ogólnopolskim finale.
Celem akcji jest docenienie miejsc, które cieszą się największym zaufaniem pacjentów, są dobrze zarządzane i mają profesjonalny personel.
Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się 17 sierpnia. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: https://pomorska.pl/hipokrates