Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić nową odsłonę naszego logo!

W związku z tym, że niedawno, oficjalnie już, dołączyliśmy do rodziny Medicover, nasze logo przeszło metamorfozę! Nowe logo stanowi początek naszej wspólnej zawodowej drogi i jest idealnym odzwierciedleniem połączenia naszych firm i przyszłej współpracy.

Podjęcie tej współpracy oznacza dla Państwa większą dostępność usług POZ, zwiększenie liczby lekarzy specjalistów, a także dużo więcej możliwości umówienia wizyty z poziomu firm ubezpieczeniowych. Dołożymy wszelkich starań, aby stale wzmacniać kompetencje naszego Zespołu oraz, odpowiadając na Państwa potrzeby, żeby jakość świadczonych usług była nadal na jak najwyższym poziomie.

Firma Medicover jest wiodącą międzynarodową firmą świadczącą usługi medyczne i diagnostyczne z siedzibą w Sztokholmie. Została założona w 1995 roku w Polsce w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi medyczne, a następnie rozszerzyła swoją działalność na inne kraje. Medicover od 27 lat koncentruje się w naszym kraju na szerokim zakresie usług od zdrowia po wellbeing. W portfolio znajdują się usługi z zakresu profilaktyki i opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej opieki zdrowotnej, innowacyjne usługi stomatologiczne, zaawansowane procedury in vitro, a także rozwiązania z zakresu wellness, w tym szeroka oferta sportowa i dieta. Medicover prowadzi także centra medyczne, szerokoprofilowe szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, centra stomatologiczne, salony optyczne, centra zdrowia psychicznego, a także kluby fitness i siłownie w całej Polsce.

Jest nam niezmiernie miło, że rozpoczynamy naszą wspólną przygodę pełną nowych wyzwań!