lek. Nina Zawieja

Specjalistka Otolaryngologii

Ukończyła Poznański Uniwersytet Medyczny w 2009r. Z laryngologią związana jest od 2011r, najpierw odbywając szkolenie specjalizacyjne w zakresie otorynolaryngologii w Oddziale Otolaryngologii dla Dzieci i Dorosłych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, a obecnie z otorynolaryngologii dziecięcej.

Na codzień pracuje w Oddziale Otolaryngologii dla Dzieci i Dorosłych Szpitala w Toruniu, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem zachowawczym, jak i operacyjnym ostrych, i przewlekłych chorób w zakresie uszu, nosa, gardła, krtani, szyi. Przyjmuje również w przyszpitalnej Poradni Otolaryngologii Dziecięcej. Przez cały czas doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi, oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego.

Lubi swoją pracę, a każdego pacjenta traktuje indywidualnie oraz stara się aby badanie przebiegło w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Wykonuje konsultacje laryngologiczne u dorosłych oraz dzieci w każdym wieku.

W trakcie wizyty w gabinecie przeprowadzany jest:

  • Wywiad oraz badanie laryngologiczne, a cały proces diagnostyczno-leczniczy z wizyty jest dokumentowany i raport jest wydawany pacjentowi,
  • Kwalifikacja pacjentów do zabiegów laryngologicznych,
  • Ocena badań obrazowych z zakresu głowy i szyi,
  • Diagnostyka niedosłuchów, dobór aparatów słuchowych,
  • Diagnostyka szumów usznych.

W zakres usług wchodzi możliwość wykonania endoskopowej oceny nosa, nosogardła, krtani, uszu.

W gabinecie istnieje także możliwość wykonania niektórych badań słuchu- audiometrii impedancyjnej( dodatkowo płatne).

Nina Zawieja – ZnanyLekarz.pl