Nasi specjaliści

Skontaktuj się z nami: +48 56 300 43 00

AndrologiaAndrolog to lekarz zajmujący się diagnozowaniem oraz leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego. Jest to specjalizacja analogiczna do ginekologii. Niestety andrologia nie jest tak popularną dziedziną medycyny i wśród wielu mężczyzn wciąż budzi strach.

Proponujemy konsultacje andrologiczne z zakresu pomocy przy podejrzeniu bezpłodności, zaburzeń seksualnych, hormonalnych, czy problemów z rozwojem płciowym. Na wizytę należy bezzwłocznie zgłosić się w przypadku problemów z oddawaniem moczu, poczęciem dziecka, dysfunkcjami seksualnymi, objawami andropauzy oraz wszystkimi innymi zaburzeniami związanymi z męskim układem rozrodczym. Dalszy sposób leczenia uzależniony jest od specyfiki problemu, z jakim zgłasza się pacjent. Androlog ma możliwość zlecenia leczenia farmakologicznego lub zabiegu chirurgicznego. Niezależnie od tego, jakiego schorzenia dotyczy konsultacja, w Przychodni Nasz Lekarz oferujemy Państwu pełną dyskrecję oraz komfort podczas każdej wizyty.

Niezależnie od tego, jakiego schorzenia dotyczy konsultacja, w Przychodni Nasz Lekarz oferujemy Państwu pełną dyskrecję oraz komfort podczas każdej wizyty.